počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 6
Lindhaus profesional

Lindhaus Profesional

Profesionální řadu vysavačů Lindhaus naleznete zde extraktory-vysavace

Reference našich zákazníků

2020-6-04  Irena Suchánková

Dobrý den.

musím vám napsat 

Vysavač přišel před hodinou a půl a já právě s taneční lehkostí uklidila neplánovaně půl bytu.Po 10 letech úklidu s Miele křápem, který je těžký neohrabaný měkký plast....

Jsem nadšená.

Jsem moc ráda, že jsme se vrátili zpět k Lindhaus.

Blesková objednávka, vaše vstřícnost a sáčky navíc. Děkuji moc.

Irena Suchánková

 

2016-9-28   Z.Sturz

Dobrý den p.Hrubý

Jenom ve zkratce ohledně nově zakoupeného vysavače. Jakmile jsem přijel domu , tak mi to nedalo abych vysavač hned nevyzkoušel. Překvapila mě propracovanost do posledního detailu jak například madlo které je k vysavači přesně vyvážené, tichý chod ,kolečka pro snadnou manipulaci a mnoho dalších věcí nemluvě o nejdůležitější věci: schopnosti precizně vysát .

Jenom pro zajímavost vysál jsem vůni do vysavače v podobě malých krystalů ,které by měli z vysavače šířit odér.Evidentně i samotná filtrace vysavače je velmi kvalitní jelikož nebylo skoro nic cítit.

To jsou moje první dojmy a jsem naprosto spokojený s Vami doporučeným typem vysavače.

S pozdravem Sturz

 

2016-9-18   Štefanko

Dobrý den pane Hrubý,

asi nejlepší vysavač co jsem kdy měl v ruce. Neskutečně lehké a účinné vysávání, únava = 0. Děkuji, byla to dobrá volba.

S přátelským pozdravem, Štefanko.

2014-11-14 11:01:10 - BERHAM, spol. s r.o.

Dobrý den, kdysi jsem se rozhodovala mezi vysavačem Vorwerk a Lindhaus a nakonec jsem pořídila vysavač Lindhaus DP-5 který užívám bez problémů již 15.rokem a to téměř každý den (jsem úklidový maniak - 3děti, 3psi, kočka...) a stále bez poruchy. Jen přejetí autem nepřežil bez újmy, ale to zachránil skvělý a velmi rychlý servis pana Hrubého. Takže již druhý den po nešťasné události již opět fungoval!!! A k tomu jsem pořídila novou mini turbohlavici - no úžas, zprvu jsem k tomuto přistupovala poněkud skepticky, jak taková malá "mrška" bez motoru může fungovat, ale opravdu FUNGUJE a to na jedničku. Opět mě to utvrdilo v tom, že jiný vysavač již nikdy nebudu chtít. Mohu všem jen a jen doporučit.

2012-08-02 06:42:06 - Jaroslava Färberová

Dobrý den, vysavač DP-5 jsem poprvé zakoupila v roce 1998. Od té doby fungoval bez jakéhokoli problému do minulého měsíce. Bylo radostné zjištění, že existuje stále prodejce tohoto výrobku. Neznám lepší vysavač! Všem mohu vřele doporučit a také po svých známých provádím osvětu jako Brno. Opravdu mohu pouze zkonstatovat SUPR výrobek a k tomu ještě bezva slušný PRODEJCE! SUPER!

 

2012-07-24 13:11:12 - Martina Novotná

Dobrý den, vysavač DP-5 New Age jsem koupila pře měsícem a jsem s ním velice

spokojená, dokonale vysaje koberce i matrace a dokonce jsem se zbavila i chlupů po našem bíglovi. Matrace jsem zkoušela vysat dvakrát a dobrý.

 

2012-05-17 17:39:49 - Irena Štiplová(

 Vysavač Lindhaus DP-5 používám již řadu let a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Stal se mi nepostradatelným pomocníkem při vysávání. Hodnotila jsem 5 hvězdiček.

 

 Dobrý den,

tuto mini turbo hlavici jsem si pořizovala s trochou nedůvěry, jak taková věc bez motoru může asi fungovat...ale ono to fakt funguje a to na jedničku. Všem doporučuji, na běžné každodenní vysávání sedačky je to prostě super, nemusíte se dřít s celým strojem a pobere to i chlupy ze zvířecích miláčků. Opět skvělá vychytávka, která mě utvrdila v tom, že jiný vysyvač již nikdy nebudu chtít!!! Užívám již 15.tým rokem DP 5 HEPA a bez problémů