počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 5
Lindhaus profesional

Lindhaus Profesional

Profesionální řadu vysavačů Lindhaus naleznete zde extraktory-vysavace

O nás

Dobrý den

Tak jak to v životě bývá osud nám občas připraví nečekané příležitosti.Já jsem měl po "sametové" revoluci touhu po samostatnosti, abych se tak zbavil podnikových píchaček a ranního vstávání a tak jsem hledal nějakou příležitost v podnikání. Po všemožném zvažování a přemýšlení jsem stále na nic kloudného nepřicházel až se stalo, že jsem hovořil s kamarádkou, která říkala že jim zrovna tepovali auto a já měl v tu chvili jasno BUDU ČISTIT KOBERCE! Po strastiplné cestě mladého podnikatele jsem konečně  v německu objevil firmu Neubauer kde jsem (za hříšné peníze, které jsem vydělal v belgii na jahodách) zakoupil profesionální extraktor.

 Pak již následovala éra čištění koberců, během které jsem se snažil hledat novinky v této oblasti  (teda jen pro  mne -  svět už je znal) a tak se stalo, že jsem z německa přivezl první klepač k vysavači a ON!  dělal s koberci téměř zázraky. Upřimný údiv zákazníků nad schopnostmi klepače, ketrým jsem vysával před samotným čištěním, mne přivedl na myšlenku se vysávání s klepačem věnovat intenzivněji a tak jsem jel opět do německa, kde jsem mimo jiné uslyšel větu "počkej 3 měsíce a budeme mít nové vysavače s klepačem od firmy Lindhaus" tak jsem počkal a za tři měsíce jsem si přivezl prvního Lindhause RX 380.  Vybalil jsem ho vyzkoušel no a byla z toho láska na první pohled (tři noci jsem snad ani nespal) prostě paráda. 

No a od té doby se vysavače Lindhaus prolínají celým mým životem.

V roce 2000 jsme založili naši společnost HP TRADING Dobříš s.r.o. A v roce 2005 jsme ještě  navázali spolupráci s firmou SANTOEMMA která vyrábí mycí stroje a extraktory pro čištění koberců.Tento sortiment je doplněn úklidovou chemií Silcon s kterou mám již dlouholeté zkušenost ještě z doby mých začátků.

 Koncem roku 2012 zprovozňuji tento E-shop, který ja zaměřen výhradně na  spotřební materiálřadu a vysavače Lindhaus určené pro domácnosti.Již nějakou dobu jsem  uvažoval o tom, že bych majitelům vysavače Lindhaus z řad domácností poskytl přehlednou a jednoduchou možnost objednání nejen sáčků a dalšího spotřebního materiálu, ale také případných náhradních dílů. Takže nyní máte sami možnost posoudit zda se to povedlo.

 

Přeji hodně zdaru a také štěstí.

 

Pavel Hrubý

 

Provozovna sklad a servis

Pionýrů 1935 Dobříš 26301 tel. 318 590 403 mob. 605 241 228